20.05.2020

Rínok Rača napreduje vo výstavbe

Práce na výstavbe projektu Rínok Rača za posledné mesiace výrazne pokročili. Stavebné práce postupujú podľa plánovaného harmonogramu prác a aktuálnych možností bez obmedzení výstavby

Tento režim výstavby chceme zachovať aj v čase prebiehajúcej  pandémie koronavírusu tak, aby sa budúci majitelia bytov mohli nasťahovať do svojich bytov podľa plánovaných termínov. Po zbúraní bývalých vinárských závodov, príprave a vyčistení pozemku, ktoré prebiehali už dlhodobo, sme v lete minulého roku začali so zemnými prácami pre hlavné objekty podzemných garáži. Postupne po etapách prebiehala realizácia základových dosiek, zvislých a vodorovných železobetónových konštrukcií. Aktuálne dokončujeme poslednú etapu podzemných garáži. Následne v priebehu pár týždňov zahájime výstavbu bytových domov C1, C2, C3 a Polyfunkčného objektu B1.

Aktuálne spúšťame predaj 3. etapy obytnej budovy C3, kde sú k dispozícií 2, 3 a 4i byty.

Fotografie z priebehu výstavby nájdete v našej GALÉRII.

 • 20.05.2020

  Rínok Rača napreduje vo výstavbe

  Práce na výstavbe projektu Rínok Rača za posledné mesiace výrazne pokročili. Stavebné práce postupujú podľa plánovaného harmonogramu prác a aktuálnych možností bez obmedzení výstavby

 • 21.10.2019

  Rínok Rača pokrstili odhalením mozaiky z bývalých Vinárskych závodov

  Rínok Rača, ktorého výstavba dostala zelenú začiatkom mesiaca, pokrstil svoj projekt. Pri krste tiež slávnostne predstavil svoje nové predajné miesto. V ňom môžu záujemcovia o zelené bývanie v Rači prostredníctvom virtuálnej reality preskúmať a zamilovať si svoj budúci byt. Krstilo sa, ako je pre projekt typické, s úctou k histórii Rače – červeným vermutom, vínom, ktoré sa dlho vyrábalo vo Vinárskych závodoch. Ich ruina sa nachádzala na mieste, kde onedlho vyrastie nové zelené centrum Rače.

 • 16.09.2019

  Rínok Rača má právoplatné stavebné povolenie

  História Rače ožije v Rínku Rača priamo pod oknami, v nových susedských viniciach. Spolu s dokonalou občianskou vybavenosťou a možnosťami kultúrno-spoločenského vyžitia vytvorí Rínok Rača nové zelené centrum tejto mestskej časti. Projekt dostal práve v týchto dňoch právoplatné stavebné povolenie.

 • 07.05.2019

  Milí susedia,

  z trojhektárovej ruiny bývalých Vinárskych závodov, ktorá dlhé roky špatí Raču, začíname budovať príjemné miesto pre život.
  Projekt Rínok Rača, ktorý získal potrebné povolenia a čoskoro ho tu začneme budovať, bude novým centrom Rače. Verím, že
  prirodzene zapadne do života všetkých obyvateľov tejto mestskej časti.

záujem o Bytové priestory?
Viktor Rusňák
Miriam Frolová
Anna Benkeová
záujem o Obchodné priestory?
Norbert Šimko

Kontaktujte nás

* Povinné

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a uplatňujú sa pritom zmluvné podmienky a ochrana údajov spoločnosti Google.