07.02.2022

Rínok Rača hľadá k Tescu a dm drogerie markt ďalšie obchody

Rínok Rača je projekt, ktorý v rovnomennej mestskej časti v blízkosti prírody, no v pohodlnom dosahu mesta, vytvára úplne nové centrum Rače s potenciálom nových zákazníkov pre tradičné i novovznikajúce značky. Len v samotnom Rínku Rača bude bývať takmer 900 ľudí a svojou atraktivitou obchodov, služieb alebo možností relaxu určite pritiahne tisícky ďalších z okolitých panelákov.

To pochopili i silné značky ako Tesco a dm drogerie markt, ktoré tu už podpísali nájomné zmluvy. K dispozícii tu je dnes 28 samostatných voľných obchodných plôch a kancelárskych priestorov s rozlohou od 45 m2 až po 400 m2. Prví majitelia skolaudovaných bytov sa sem nasťahujú už na jar 2023.

vizualizácia Rínok Rača bývanie byty v Rači 2

„Obyvateľom aj prenajímateľom obchodných priestorov poskytneme nadštandardný komfort zeleného bývania. Medzi novými nájomníkmi našich priestorov radi uvidíme inovatívnych gastropodnikateľov, poskytovateľov služieb a obchodov vhodných do obytných území,“ hovorí riaditeľ Bencont Development Martin Šimurda.

Rínok Rača pozostáva zo šiestich obytných, troch polyfunkčných budov a päť objektov občianskej vybavenosti.

Dokonale bezproblémová doprava

Rínok Rača budú mať výbornú dopravnú dostupnosť, autom sa dá do centra dostať za 12 minút. Pri komplexe sa nachádza novovybudovaná zastávka autobusov a len pár metrov ďalej zastávka električiek. Samozrejmosťou je vybudovanie moderných cyklotrás v rekultivovanom okolí projektu.

Developer poskytne obyvateľom i návštevníkom v troch parkovacích garážach až 835 parkovacích miest. Vybudované budú aj plochy špeciálne určené pre zásobovanie, takisto parkovacie miesta s možnou rezerváciou pre zákazníkov. Všetky obchodné priestory majú zabezpečené parkovanie pred prevádzkami, ako aj v podzemnej garáži.

rínok rača vizualizácia

Ak hľadáte perfektné miesto pre svoj obchod, kontaktujte Norberta Šimka alebo +421 905 723 990.

 • 15.09.2021

  Ráčte si pozrieť, ako rastie Rínok Rača

  Stavebné práce na projekte Rínok Rača pokračujú a my sme vo výšinách z toho, ako pekne stavba napreduje. Preleťte sa s nami Račou, pokochajte sa pohľadom na polyfunkčný bytový domu A1, ktorý bude najvyššou budovou v celom komplexe. A samozrejme aj zelenými Karpatami v pozadí.

 • 24.08.2021

  Nehnuteľnosti v Bratislave ďalej rastú 2-ciferným tempom

  Ceny rezidenčných nehnuteľností v Bratislave aj v roku 2021 pokračujú s dvojciferným rastom. Priemerná jednotková cena novostavieb koncom druhého štvrťroka 2021 prvý krát prekročila hranicu 4 000 €/m² vrátane DPH, zatiaľ čo byty predávané z druhej ruky vzrástli na 3177 €/m². Medziročný rast v oboch prípadoch dosahoval úroveň okolo 14%. Oživenie dopytu po roku poznačenom pandémiou sa tak prejavilo aj pri nehnuteľnostiach.

 • 10.03.2021

  Ráčte pripraviť deti do škôlky

  V spolupráci s mestskou častou Rača pripravujeme pre budúcich obyvateľov Rínku Rača mestskú škôlku s 2 triedami, ktorá sa bude nachádzať v obytnom bloku C3. Otvorenie prvého ročníka sme ráčili naplánovať na rok 2023.

 • 18.02.2021

  Ráčte sa s nami preletieť

  Natočili sme pre vás video, aby ste videli ako napredujeme s výstavbou nových obytných budov Rinok Rača. Tešíme sa, že klienti tak môžu reálne vidieť ako rastieme. V Rínok Rača tak pribudne 469 nových bytov, klienti si môžu aktuálne vybrať z ponuky predaja nových budov C3 a A1.

 • 14.01.2021

  Rača plánuje obnoviť prevádzku základnej školy na Plickovej ulici

  Mestská časť sa rozhodla pripraviť komplexnú rekonštrukciu a modernizáciu objektu Základnej školy neďaleko Barónky. Vzniknúť tu má 25 bežných a 10 odborných tried pre 600 žiakov. V pláne je aj druhá fáza obnovy, ktorá ráta s vybudovaním vonkajšieho športového a oddychového areálu. Areál aj budova má byť ekologická, podporovať vodozádržné opatrenia, starosta mestskej časti Rača Michal Drotován navyše avizoval, že hľadá možnosti zachovania existujúcich mozaík na fasáde budovy.

 • 11.11.2020

  Ráčte si vybrať štandard

  Na predajnom mieste Rínok Rača sme pre našich klientov nachystali vzorkovník výberu štandardu pre byty Rínok Rača. Každý klient, ktorý si u nás kúpi byt, bude mať možnosť konzultovať klientské zmeny s architektkou. Ráčte si vybrať!

 • 02.11.2020

  Stavebné práce pokračujú

  Aj napriek zložitej situácii a dodržiavaní všetkých pandemických opatrení v mieste výstavby Rínku Rača napredujeme so stavebnými prácami, aby sme svojim klientom poskytli bývanie v dohodnutom termíne. Ráčte si pozrieť aktuálnu situáciu bytových domov C1 a C2.

 • 20.05.2020

  Rínok Rača napreduje vo výstavbe

  Práce na výstavbe projektu Rínok Rača za posledné mesiace výrazne pokročili. Stavebné práce postupujú podľa plánovaného harmonogramu prác a aktuálnych možností bez obmedzení výstavby

 • 21.10.2019

  Rínok Rača pokrstili odhalením mozaiky z bývalých Vinárskych závodov

  Rínok Rača, ktorého výstavba dostala zelenú začiatkom mesiaca, pokrstil svoj projekt. Pri krste tiež slávnostne predstavil svoje nové predajné miesto. V ňom môžu záujemcovia o zelené bývanie v Rači prostredníctvom virtuálnej reality preskúmať a zamilovať si svoj budúci byt. Krstilo sa, ako je pre projekt typické, s úctou k histórii Rače – červeným vermutom, vínom, ktoré sa dlho vyrábalo vo Vinárskych závodoch. Ich ruina sa nachádzala na mieste, kde onedlho vyrastie nové zelené centrum Rače.

 • 16.09.2019

  Rínok Rača má právoplatné stavebné povolenie

  História Rače ožije v Rínku Rača priamo pod oknami, v nových susedských viniciach. Spolu s dokonalou občianskou vybavenosťou a možnosťami kultúrno-spoločenského vyžitia vytvorí Rínok Rača nové zelené centrum tejto mestskej časti. Projekt dostal práve v týchto dňoch právoplatné stavebné povolenie.

 • 07.05.2019

  Milí susedia,

  z trojhektárovej ruiny bývalých Vinárskych závodov, ktorá dlhé roky špatí Raču, začíname budovať príjemné miesto pre život.
  Projekt Rínok Rača, ktorý získal potrebné povolenia a čoskoro ho tu začneme budovať, bude novým centrom Rače. Verím, že
  prirodzene zapadne do života všetkých obyvateľov tejto mestskej časti.

Ďalšie články
záujem o Bytové priestory?
Viktor Rusňák
Miriam Frolová
záujem o Obchodné priestory?
Norbert Šimko
Tomáš Hullmann

Kontaktujte nás

  * Povinné

  Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a uplatňujú sa pritom zmluvné podmienky a ochrana údajov spoločnosti Google.